"Podziel się kocykiem"

 

 

Szanowni Rodzice zwracamy się do Was i prosimy o przyłączenie się do akcji ,,Podziel się kocykiem” wraz z waszymi dziećmi!

Nasza szkoła będzie uczestniczyć czwarty raz w zbiórce darów dla zwierząt które później trafią do Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Ciapkowo” oraz do Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji  Dzikich Zwierząt „Ostoja”. Do akcji serdecznie zapraszamy wasze dzieci o wielkich  sercach, kochających zwierzęta i rozumiejących ich potrzeby. Nasza akcja szkolna będzie trwała od 15 XI – 10 XII 2018 by później dostarczyć dary do organizatorów akcji.

Zatem potrzebne są: Koce, karma mokra i sucha dla psów i kotów, ręczniki, smycze, legowiska, miski, środki czystości, pocięte wykładziny, ręczniki papierowe, rękawiczki nitrylowe lub lateksowe, strzykawki, materiały opatrunkowe, plastry, bandaże , gazety typu dziennik (kolorowe „twarde” czasopisma się nie nadają), saszetki  – karma ratunkowa, która w Ostoi służy do karmienia osłabionych jeży,  karma dla małych kociąt (także dla jeży), marchew, jabłka, owoce i warzywa sezonowe, płatki owsiane, różnego rodzaju kasze, zboża.

Prosimy poszperajcie w waszych domach, garażach i innych pomieszczeniach gospodarczych może uda się nam powiększyć nasz kolejny rekord. Akcja Podziel się Kocykiem to doskonała okazja, aby pokazać najmłodszym, że warto i trzeba troszczyć się o zwierzęta. Zwłaszcza o te bezdomne, które zimą marzną w schroniskowych klatkach. Pamiętajmy iż one same o to nie poproszą.  Serdecznie zachęcamy do tego przedsięwzięcia.

Małgorzata Herczuk

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Szkoła Podstawowa im. ks. Bernarda Sychty

w Puzdrowie

Puzdrowo 32, 83-340 Sierakowice