Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wywiadówka z proponowanymi ocenami

Niedługo wywiadówka! 

 13 grudnia 2016 roku o godzinie 1700 zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami, którzy przedstawią propozycje ocen waszych dzieci z wszystkich przedmiotów.

Serdecznie zapraszamy.


Wyjazd do teatru

Uczniowie klas IV-VI wybierają się do teatru w Kościerzynie

na spektakl pt. ,,Tajemniczy Ogród’’.

 Odbędzie się to 13 grudnia 2016 roku.

Koszt wycieczki: 30zł.Andrzejkowe pląsy

24 listopada 2016 r. uczniowie klas I-III postanowili wspólną dyskoteką uczcić tegoroczne Andrzejki. W rytmach wesołej muzyki, w kolorowych nakryciach głowy, razem pląsali na sali gimnastycznej. Jaka była zabawa? Sami oceńcie.

D.R.


Konkurs SKO

Do dnia 18.11.2016 roku w naszej szkole odbywał się konkurs SKO. Tym razem dzieci miały za zadanie zaprojektować banknot o nominale 1000 zł. Wszystkich prac wpłynęło 17, a każda z nich przedstawiona była w inny ciekawy sposób. Uroczyste wręczenie nagród i ogłoszenie wyników nastapiło 25 listopada w Dzień Patrona Naszej Szkoły. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcom gratulujemy pomysłowości

I-III

I- Maja Cyman

II- Anna Deik

III- Błażej Gafka

Wyróżnienie – Aleksandra Liss

IV-VI

I- Kinga Formela

II- Vanessa Stefańska

III-Agata Deik

 Wyróżnienie- Jan Bojanowski

Nagrody pozyskano dzięki sponsorowi: Spółdzielczemu Bankowi w Sierakowicach.

A.K.


Akcja "Rzuć palenie razem z nami"

W dniu 15 XI 2016 roku w ramach akcji „Rzuć palenie razem z nami” przeprowadzono zajęcia dotyczące ww. tematu. Na zajęciach dzieci wysłuchały pogadanki na temat „Szkodliwości palenia tytoniu” oraz przebywania w pomieszczeniach, gdzie się pali. Dzieci obejrzały materiały dotyczące skutków palenia oraz wykonały plakat „Palenie zabija” (praca zbiorowa).
Mirosława Mechlińska