Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Igrzyska gminne

Od 9 do 11 czerwca w Sierakowicach odbywały się gminne igrzyska sportowe. Nasi uczniowie również brali w nich udział. Pogoda była kapryśna, ale nie miało to wielkiego znaczenia, ponieważ nasi sportowcy i tak przywieźli ze sobą puchary, dyplomy i odznaczenia. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z apelu, podczas pani dyrektor zaprezentowała wszystkim uczniom zdobyte nagrody.


Lekcja o Kaszubach

Państwo Teresa i Henryk Klasa przeprowadzili dla najmłodszych uczniów lekcję o Kaszubach. Przebrani w ludowe stroje kaszubskie opowiadali o Kaszubach, kaszubskich nutach, śpiewali i grali kaszubskie pieśni. Uczniowie mieli okazję wypróbować różne instrumenty. Na koniec klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z zaproszonymi gośćmi.


Wycieczka do ZOO

9 czerwca pani Małgorzata Herczuk i jej podopieczni wybrali się do ZOO. Jak widać na zdjęciach było wiele ciekawych i pięknych zwierząt do oglądania. Niektóre, te największe, zrobiły na maluchach niesamowite wrażenie.


Dzień Matki

27 maja zaprosiliśmy do szkoły mamy naszych uczniów z okazji ich święta. Program artystyczny był bardzo bogaty. Najpierw najmłodsze klasy zaprezentowały wiersze i piosenki, potem klasa czwarta zatańczyła pięknego poloneza. Następnie uczniowie z klasy czwartej pokazali przedstawienie w języku niemieckim pt. "Rotkäppchen" (Czerwony Kapturek). Na koniec Piotr Mazur i Marian Bojanowski zaśpiewali mamom piosenki.


Dzień Europejski

20 maja klasa III wraz z panią Weroniką Radomską przygotowała Dzień Europejski. W tym roku uczniowie zajęli się Wielką Brytanią. Dzieci w inscenizacji w formie lekcji zapoznały pozostałych uczniów z najważniejszymi i najciekawszymi informacjami na temat kraju, w którym mówi się po angielsku.