W naszej szkole odby艂 si臋 uroczysty apel po艣wi臋cony 艢wi臋tom Majowym. Pani Weronika wraz z klas膮 VIII przypomnia艂a wszystkim o wa偶nych wydarzeniach i warto艣ciach zwi膮zanych z histori膮 Polski.
Dzi臋kujemy uczniom i nauczycielom za zaanga偶owanie oraz wsp贸lne uczczenie tych wyj膮tkowych dni. 鉂わ笍馃

