Dnia 28 stycznia w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, wampira, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w konkursach zręcznościowych, ruchowych w zabawach tanecznych. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych balowych strojów.

/Anna Woźniak/

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 28.01.2021r w gdzie odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, wiedźmę, księżniczki, syrenkę, strażaka, dinozaura, policjantów, Batmana …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję z przygotowaną muzyką, która była skoczna dzieci poruszały się rytmicznym krokiem. Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach, konkursach i pląsach. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom miłe spędzenie czasu w przyjaznej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

A jak się bawiliśmy – sami zobaczcie !!! 

/Małgorzata Herczuk/

Skip to content