Dzisiaj był najsłodszy dzień w naszym przedszkolu! Dzień Czekolady🍫

Najpierw odbyła się degustacja różnych rodzajów czekolady – mlecznej, białej i gorzkiej. Naszym dzieciom zasmakowała każda z nich 😄

A następnie przygotowaliśmy coś wyjątkowego – herbatnik z Nutellą… to nasz autorski przepis, palce lizać…

Przejdź do treści