Dzisiaj był najsłodszy dzień w naszym przedszkolu! Dzień Czekolady🍫
Najpierw odbyła się degustacja różnych rodzajów czekolady – mlecznej, białej i gorzkiej. Naszym dzieciom zasmakowała każda z nich 😄
A następnie przygotowaliśmy coś wyjątkowego – herbatnik z Nutellą… to nasz autorski przepis, palce lizać…

