5 maja odbyły się szkolne eliminacje do Gminnego Konkursu Plastycznego „Zielone Podwórko”. Spośród pięknych i pomysłowych prac wyłoniono troje dzieci, które reprezentowały nasze przedszkole podczas etapu gminnego:
- w kategorii 4-latków – Weronika Sychta,
- w kategorii 5-latków – Oliwia Szmidt,
- w kategorii 6-latków – Julia Gangalowska.
11 maja 2026 roku w Przedszkolu „Zielony Wiatraczek” w Sierakowicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu. Naszą placówkę godnie reprezentowało troje uczestników, a szczególny sukces odniosła:
🏆 Julia Gangalowska, która zdobyła III miejsce w kategorii 6-latków.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Jesteśmy dumni z zaangażowania, kreatywności oraz talentu naszych przedszkolaków i życzymy im kolejnych sukcesów!

