III miejsce w piłce nożnej!

18 kwietnia chłopięca reprezentacja naszej szkoły udała się na turniej w piłce nożnej do SP1 w Sierakowicach, gdzie zdobyła III miejce! Gratulujemy!

Przejdź do treści