Interaktywny spektakl pt: „Zebranie”

19 listopada uczniowie naszej szkoły wybrali się do teatru w Lęborku na interaktywny spektakl pt: „Zebranie”.
Sztuka opowiadała o braku tolerancji, ksenofobii i kłamstwie. Nasi uczniowie mieli okazję pobawić się w detektywów i zgadywać, który z bohaterów przedstawia prawdziwą wersję wydarzeń. Dynamiczna akcja trzymała wszystkich w napięciu do samego końca, a znakomitych aktorów nasi uczniowie nagrodzili gromkimi brawami.
Przejdź do treści