Kaszubskie gotowanie

Uczniowie klasy 5 i 6 podczas lekcji języka kaszubskiego miło spędzają czas. 11 maja próbowali swoich sił w przyrządzaniu pizzy. Wyszło im to genialnie! Każdy zajadał ze smakiem!

Przejdź do treści