Kiermasz Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz bożonarodzeniowy, który odbędzie się w naszej szkole 15 grudnia (w piątek) w godzinach 16.30-17.30.
Podczas tego wydarzenia będzie możliwość zakupienia ozdób bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów i ich rodziców, domowych przetworów, pierniczków. Dochód z kiermaszu zostanie w całości przeznaczony na zakup maszyny do popcornu dla szkoły.
Jednocześnie będzie możliwość rozmowy z nauczycielami w ramach konsultacji.Klasa III piekła dziś pierniki. Można było poczuć atmosferę zbliżających się świąt. W całej szkole unosił się świąteczny zapach. Dziękujemy serdecznie pani D. Gilmajster, M. Lehmann za przygotowanie ciasta do pierników i Pani K. Choszcz, K. Kuberna za pomoc przy wypiekaniu pierników. 🎄❄️🎅
Przejdź do treści