„MÉSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ”

22 listopada dwie uczennice naszej Szkoły, Natalia Reszka i Weronika Klejna,  uczestniczyły w gminnych eliminacjach konkursu „”MÉSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ”. Gratulujemy im odwagi oraz dziękujemy za reprezentowanie Szkoły:)

Przejdź do treści