Pierwszaki w bibliotece

Dzień 5.11.2024 r. był ważnym dniem dla pierwszoklasistów, bowiem odwiedzili bibliotekę szkolną. Pierwszaki otrzymały garść informacji na temat regulaminu wypożyczania książek, zasad postępowania z książkami oraz zachowania się w bibliotece. Zapoznały się z księgozbiorem, odpowiadały też na pytania dotyczące książek i czytania. Założenie karty czytelnika oraz wypożyczenie pierwszej książki dało dzieciom dużo radości i powodu do dumy. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali zakładkę do książki oraz do wykonania dwa zadania- kolorowankę i zadanie na spostrzegawczość. Życzymy wszystkim uczniom miłości do książek oraz pasji czytania. Pamiętajcie też, że zapraszamy do częstego odwiedzania biblioteki i korzystania z jej zbiorów.

Przejdź do treści