Wycieczka do Torunia

Dnia 17,18,19.04.2023 uczniowie klas 4-8 wyruszyli w podróż do Torunia i Ciechocinka. Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią emocje przed wyjazdem były naprawdę pozytywne. Uczniowie z wielką ochotą i zaangażowaniem wyruszyli zwiedzać piękne zabytki naszej Polski. Ciechocinek oraz Toruń zaskoczyły nas swoimi widokami a także niezwykłym klimatem. Potężne tężnie, warzelnia soli, park zdrojowy, dom Mikołaja Kopernika, Planetarium to tylko niektóre atrakcje zwiedzane przez naszych uczniów. Cali i szczęśliwi wróciliśmy nieco stęsknieni do Puzdrowa. Dziękujemy kierowcy za bezpieczną jazdę, panom przewodnikom za poszerzenie naszej wiedzy na temat tychże miast a także wszystkim paniom sprawującym opiekę tj. p. Iwonie W., p. Karolinie, p.Weronice oraz p. Ani za czuwanie oraz opiekę nad uczniami którzy cali i bezpieczni wrócili do domu. Dziękujemy także gminie Sierakowice oraz Radzie Rodziców z Puzdrowa za częściowe dofinansowanie naszej wycieczki. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za ten dar.

Przejdź do treści