W dniach 27–29 kwietnia 2026 r. odbyła się szkolna wycieczka do Wrocław. Był to czas pełen wrażeń, ciekawych odkryć oraz wspólnej integracji.

Podczas pobytu odwiedziliśmy m.in. Uniwersytet Wrocławski, gdzie mieliśmy okazję poznać historię jednej z najstarszych uczelni w Polsce. Spacerując po mieście, wzięliśmy udział w zabawie polegającej na szukaniu słynnych Wrocławskie krasnale, co dostarczyło wszystkim dużo radości.

Kolejnym punktem programu było nowoczesne centrum wiedzy o wodzie – Hydropolis, które w interesujący sposób przybliżyło nam znaczenie wody w życiu człowieka. Odwiedziliśmy także ZOO Wrocław Afrykarium, gdzie mogliśmy podziwiać egzotyczne zwierzęta oraz unikalne środowiska wodne Afryki.

Nie zabrakło również wizyty na Sky Tower, skąd rozciągał się imponujący widok na panoramę miasta, oraz w Panorama Racławicka, gdzie podziwialiśmy wyjątkowe dzieło sztuki przedstawiające bitwę pod Racławicami.

W programie wycieczki znalazł się także czas wolny, który uczestnicy wykorzystali na zakup pamiątek oraz indywidualne spacery po mieście.

Wyjazd do Wrocławia był niezwykle udany i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Przejdź do treści