Wycieczka klas I-III do Grąbkowa

Dnia 26 września dzieci z klas I-III wraz z wychowawczyniami wybrały się do Tajnej Bazy Pirackiej w Grąbkowie. Uczniowie wspólnie z Piratami pokonywali różne tory przeszkód, spożywali wspólny posiłek, brali udział w zawodach sportowych. Wybrali się także w podróż łodziami wodnymi. Największą atrakcją był plac zabaw – małpi gaj. Dzieci zmęczone ale zadowolone wróciły do szkoły.

Zapraszamy do fotorelacji z tego atrakcyjnego dnia !

Przejdź do treści