W dniu 16 kwietnia dzieci z zerówki przygotowały zdrowe przekąski i koktajl bananowy. Z ogromnym zaangażowaniem przygotowania a także degustacji poznały ich walory smakowe. Zdrowe przekąski to produkty bogate w witaminy błonnik które dodają energii i zaspakajają głód między posiłkami.Chrupiace marchewki, soczyste jabłuszka i pachnące ogórki to było to – cała klasa zapachniała a my już wiemy że bez cukru i soli jedzenie też jest wyborne.

