KADRA NAUCZYCIELSKA

Chrzanowska Izabela

przedszkole

izabela.chrzanowska@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Glińska Ewa

język polski

ewa.glinska@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Herczuk Małgorzata

zerówka

malgorzata.herczuk@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Jelińska Teresa

religia, biblioteka

teresa.jelinska@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Kaminska Justyna

wychowawca kl. 3

edukacja wczesnoszkolna, logopeda

justyna.kaminska@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Kamińska Magdalena

geografia

magdalena.kaminska@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Knyba Anna

wychowawca kl. 7

język kaszubski, technika, historia i kultura Kaszubów

anna.knyba@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Koszałka Sylwia

plastyka, doradztwo zawodowe

sylwia.koszalka@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Labuda Karolina

przedszkole, rewalidacja

karolina.labuda@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Latarski Marcin

muzyka

marcin.latarski@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Lewandowski Maciej

edukacja dla bezpieczeństwa

maciej.lewandowski@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Migowska Sabina

fizyka

sabina.migowska@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Nieleszczuk Łukasz

wychowanie fizyczne

lukasz.nieleszczuk@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Okuniewska Martyna

wychowawca kl. 6

matematyka, informatyka

martyna.okuniewska@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Radomska - Mayorov Weronika

wychowawca kl. 5

historia, język angielski, terapia pedagogiczna

weronika.radomska-mayorov@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Ramczyk Danuta

wychowawca kl. 2

edukacja wczesnoszkolna

danuta.ramczyk@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Suchta-Gostkowska Krystyna

wychowawca kl. 8

biologia, wychowanie fizyczne, przyroda

krystyna.suchta-gostkowska@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Suchta Maria

p.o. dyrektor szkoły

biblioteka

maria.suchta@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Warmowska Irena

wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie

irena.warmowska@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Woźniak Anna

wychowawca kl. 1

edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki

anna.wozniak@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Woźniak Iwona

wychowawca kl. 4

język angielski, język kaszubski, pedagog

iwona.wozniak@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Woźniak Małgorzata

chemia

malgorzata.wozniak@sppuzdrowo.sierakowice.pl

Skip to content